BİZİ FARKLI KILAN NEDİR?

Çünkü sağlık turizmi hizmetlerine bütüncül bir yaklaşımı olup, dünyanın geniş coğrafyasını kapsayacak şekilde yurt dışında ofisleri bulunmaktadır.

Uzmanlık alanı sağlık turizmi olan profesyonel ve deneyimli ekibimiz, sizleri en yetkin hekimlere emanet ederken sizlerin ve yakınlarınızın ihtiyaçlarına ve konforuna dönük hizmetler sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Intra Sağlık Turizmi ekibi tıbbi prosedürler, bürokratik işlemler, yabancı sigorta şirketlerinin işlemleri, hastane muhasebesi ve yüksek teknolojinin kullanıldığı sağlık alanlarında son derece bilgili ve deneyimlidir. Bu sayede, en kısa sürede en uygun fiyata aracı hizmet kuruluşunuz olarak, sizin adınıza gerekli tüm resmi işlemler ve hazırlıklar yürütülür.

01

İntra Sağlık Turizmi aracılığıyla hizmet almanın, doğrudan hizmet almanıza göre size getirdiği avantajları nelerdir?

Sürpriz faturalandırma yoktur. Çalıştığımız tüm doktorların mesleki sorumluluk sigortası vardır. Mazeret halinde, tarafınıza %100 para iadesi yapılır.  Tüm prosedürlerimiz şeffaftır. Medikal tedavinizin yanında, sosyal programlarınızı da koordine eder. Tüm hizmetleriniz, aracısız tek elden yönetilir. Başvurunuzdan itibaren, en geç 3-5 gün içerisinde tedavi planınız ve fiyatlandırmanınız tarafınıza bildirilir.
02

Türkiye’de sağlık turizmi ekonomik midir?

Evet, kesinlikle. Avrupa ve ABD’ye oranla, sağlık-bakım hizmetleri %70-80 daha ucuzdur.  
03

Yurt dışında sağlık turizmi hizmeti almanın nedeni sadece maliyet midir?

Hayır. Türkiye’de bekleme süresi yoktur. Dünya standartlarında, yüksek teknolojik tıbbi donanımlar vardır. Çok sayıda alanında uzman sağlık çalışanı bulunmaktadır. Kendi ülkenizde, sigorta kapsamında olmayan işlemlere kolay ve uygun fiyatla erişirsiniz. Uzmanlık gerektiren modern tıbbi hizmetlere erişim, sosyo-kültürel benzerlik ve geleneksel turizm olanakları diğer nedenlerdir.      
04

Türkiye’de hastane kalitesi nasıldır?

Türkiye, 52 adet JCI akreditasyonlu hastaneleriyle Dünya’da 1. sırada iken 10 hastane de TEMOS  tarafından akredite edilmiştir. Fiziki şart ve donanımları dünya standarlarında olduğundan, Türkiye Sağlık Bakanlığı’nın 53 ülke ile, sağlık alanında 87 adet işbirliği anlaşması vardır.
05

Benim için sağlık kurumu ve doktoru kim seçer?

Alanında uzman, İntra Danışmanlarınız ve hekimleriniz tarafından değerlendirme yapılır ve onayınız alınarak seçilir.   
06

Sağlık kurumunda tedavim için gerekli süre nedir?

Tedavi süreniz, karşılıklı görüşmeler neticesinde tahmini olarak bildirilir. En ekonomik ve en kısa sürede, tedaviniz gerçekleştirilir.
07

Türkiye’ye gelmeden önce hazırlamam gereken tıbbi evraklar nelerdir?

Önceki hastane raporlarınız, yapılan tetkik sonuçlarınız ve tıbbi görüntüleme raporlarınız.

TÜRKİYE'YE GELMEK İÇİN HAZIR MISINIZ?

Uzmanlık alanı sağlık turizmi olan profesyonel ve deneyimli ekibimiz, sizleri en yetkin hekimlere emanet ederken sizlerin ve yakınlarınızın ihtiyaçlarına ve konforuna dönük hizmetler sağlar.
TOP